CALL CENTER

Side Beach

 

Bir tarafta Anadolu’nun en eski yerleşimlerinin, Antik Yunan, Roma, Bizans uygarlıklarının tüm izlerini taşıyan Antik Kent; diğer tarafta altın sarısı kumsalı, mavi bayraklı plajları, eğlencenin hiç bitmediği ve cennetin bir yarımada olarak kendini gösterdiği yer Side…

Muhteşem yarımada, Pamfilya’nın (eski Antalya) doğal limanıdır. “Trendy Side Beach”, bütün bu güzelliklerin özenle korunduğu ve 2005 yılından bugüne “Mavi Bayrak” sertifikasıyla taçlandırılan sahilde yer almaktadır.

Trendy Hotels markasının doğduğu yer olan ve 1994 yılından beri sizlere Trendy kalitesiyle hizmet sunan Trendy Side Beach dünyaca ünlü Apollon tapınağı, Side Antik Tiyatrosu ve Side şehir merkezine sahil gezinti yolundan yürüyüş mesafesinde ve çok yakın bir konumdadır. Gerek Side merkezine, gerek Manavgat şehir merkezine yakın mesafede toplu ulaşım araçları bulunmaktadır.

Trendy Hotels’in her tesisinde olduğu gibi Side Beach’te de 2006 yılından beri olan ISO 22000 – 2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 10002 Misafir Memnuniyeti Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, ISO 18001 İş Yönetimi Sistemi, Yeşil Yıldız, Beyaz Yıldız, Travelife sertifikalarını almaya hak kazanmıştır. Ayrıca kullanıcılarının yorumlarını kriter alarak en çok tavsiye edilen otelleri belirleyen Holidaycheck, Zoover internet siteleri Side Beach’i en çok tavsiye edilen otellerden biri seçmiştir. Öger Tours, ITS Reisen, Neckermann gibi Avrupa’nın ünlü seyahat acenteri tarafından da prestijli ödüller ile onurlandırılmıştır.

Side yarımadasının oluşturduğu muhteşem bir sahile sıfır olan Trendy Side Beach’te, sahile ve çevreye karşı gösterilen özen ile 2005 yılından bu yana “Mavi Bayrak” sertifikası alınmaktadır.

Doğal güzelliklerin yanı sıra tesisimizdeki profesyonel animatörlerin gece şovları, plaj-havuz aktiviteleri ve bedeninizi-ruhunuzu dinlendirecek masaj deneyimleriyle her anı dopdolu bir tatil yaşayacaksınız. Akdeniz ve Anadolu mutfaklarına özel menülerin hazırlandığı Akdeniz restaurantımıza yanı sıra açık büfelerimizde sayısız lezzeti keşfedeceksiniz.

Side, yeryüzünde günbatımının en güzel izlendiği yer olarak bilinir... Kleopatra'nın, Romalı Komutan Antonius’la havuzda yıkanıp, gün batımını seyrettikleri bu tarihi güzelliklerin koynunda, yetişkin konuklarımızı roman gibi bir tatile davet ediyoruz.

ÖZELLİKLER
  • +16 Yetişkin Konsept
  • Mavi Bayrak
  • Otele Özel Plaj
  • Kapalı Havuz
  • Yürüyüş Yolu
 

Ödüller

 

Misafir Yorumları

 

‘’15.19 mayıs 2014 tarıhlerı arasında kaldıgımız otelınızde gırısten cıkısımıza kadar gostermıs oldugunuz guleryuz.cana yakınlık ve ‘’

 

Sertifikalar

x
* AD - SOYAD
* E-POSTA ADRESİ
GÖNDER

E-Bülten

Güncel gelişmelerden kolayca haberdar olmak için
e-bültenimize üye olunuz.