CALL CENTER

Palm Beach  

 

Muhteşem doğanın içinde Toros Dağları'ndan Akdeniz'e dökülen Manavgat Çayı, ve sizi binlerce yıl öncesine götürecek antik kente komşu olmayı hayal edin… Altın tozu gibi bir sahil ve pırıl pırıl deniz… Hiç tatmadığınız lezzetler, kanınızı kaynatan eğlence ve teninizi ısıtan güneş… Bolluk, bereket, aşk ve mutluluğun simgesi; efsanelerdeki adı “nar’lar kenti” Side…

Hayalini kurduğunuz ve arzu ettiğiniz her şey şimdi Trendy Palm Beach’de!.. Side’nin en güzel sahilinde, denizin ve güneşin koynunda muhteşem bir tatil… “Mavi Bayrak” sertifikalı plajda siz ve çocuklarınız huzur içinde yüzüp dinlenecek, profesyonel ekiplerin hazırladığı animasyonlarla eğlenceye doyacaksınız.

Türk ve dünya mutfağının seçkin örneklerini açık büfe ve A la Carte restaurantlarda tadarken; farklı atmosferlere sahip barlarımızda müzik eşliğinde keyifli anlar yaşayacaksınız. Tatil süresince spor aktiviteleri, fitness merkezi, değişik yaş grupları ve ihtiyaçlara göre düzenlenen havuzlar sayesinde formda kalacak; kişisel bakım, spa - masaj terapileriyle bedeninizi ve ruhunuzu yenileyeceksiniz.

Trendy Palm Beach ünlü Apollon Tapınağı, Side Antik Tiyatrosu, Side şehir merkezine çok yakın bir konumdadır. Gerek Side merkezine, gerek Manavgat şehir merkezine yakın mesafede toplu ulaşım araçları bulunmaktadır.

Trendy Hotels’in ikinci tesisi olan Trendy Palm Beach, 1996 yılından beri hizmet vermektedir. Trendy Palm Beach tüm bu hizmetleri yüksek bir kalite standardında sunmakta ve bu standartları korumak için yaptığı çalışmalarla ISO 22000 – 2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 10002 Misafir Memnuniyeti Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, ISO 18001 İş Yönetimi Sistemi, Beyaz Yıldız, Travelife Gold sertifikalarını almaya hak kazanarak sizlere verilen hizmetlerin sunulan yiyecek- içeceğin ne kadar özenli hazırlandığını göstermektedir.

Avrupa'nın önde gelen seyahat acentelerinden prestijli Thomas Cook Mükemmeliyet ödülleri, ITS Red Star ödülleri ve Tripadvisor, Holidaycheck, Zoover gibi dünyanın önde gelen tatil değerlendirme sitelerinden ödüller almıştır.

Tatil adına hayalini kurduğunuz her şeyin “Trendy Palm Beach”de sizin için özenle hazırlanmış olduğunu göreceksiniz.

ÖZELLİKLER
  • Otele Özel Plaj
  • Kaydıraklı Havuz
  • Mavi Bayrak
  • Açık Havuz
  • Kapalı Havuz
 

Ödüller

 

Misafir Yorumları

 

‘’geçen yaz arkasaşımın tavsiyesi üzerine trendy palm beach te tatilimi geçirdim ve çok memnun kaldım , çalışanları cana yakın ve ç‘’

 

Sertifikalar

x
* AD - SOYAD
* E-POSTA ADRESİ
GÖNDER

E-Bülten

Güncel gelişmelerden kolayca haberdar olmak için
e-bültenimize üye olunuz.